ŠVÉDSKY ZÁZRAK MENOM MARIA NILA

apríla 20, 2017


Kým nevyskúšam, neverím. A tak som vyskúšala a hneď som pochopila.
Maria Nila mi učarovala.
Pokiaľ máš najhoršie vlasy na svete ako ja, alebo si chceš len uletieť, čítaj ďalej.Ak by som mala svoje vlasy opísať jedným slovom, tak by to bol asi BORDEL. Takmer desaťročie som ich týrala peroxidom, farbami, kvalitnou aj nekvalitnou kozmetikou. životným štýlom, ostrým slnkom... Chúdence, vytrpeli si toho viac ako slovenský národ. 
Život ma obdaroval "krásnou" vlastnosťou - pomalým rastom vlasov. Najpomalším v celej galaxií! Vystriedala som všetky farby dúhy. ťahala z čiernej na blond. dokonca som mala aj dredy. Pred dvoma rokmi som zavelila DOSŤ! a z peroxidom odpáleného krátkeho zostrihu som sa za pomoci kaderníčky vrátila k svojej pôvodnej hnedo-myšacej farbe. Začala som sa o ne viac starať, kupovať lepšiu a hlavne prírodnejšiu kozmetiku. Skvelej vlasovej kozmetiky existuje neúrekom, ale o tom potom...
Časom sa mi kvôli odrasteným vlasom vytvorilo na hlave niečo ako nepekné ombré. Potrebovala som to zjednotiť, farbu som však odmietala. Objavila som recenziu na Mariu Nilu. A potom ďalšiu a ďalšiu. 100% vegan, cruelty free, pro-vitamin B5, argánový olej a UV ochranný komplex neznelo vôbec ako zlý nápad. Priznám sa - veľmi ma lákal odtieň PINK POP, ale napokon som sa rozhodla pre pokojnejší CACAO INTENSE - predsa len - nemám už 15. Musím povedať, prvý krát v živote mi 10 z 10 ľudí pochválilo farbu vlasov! Je úplne ako moja, ibaže intenzívnejšia, lepšia a hlavne zdravo vyzerajúca. Vlasy sú po použití masky (mimochodom, používa sa ako každá iná maska na vlasy) krásne vyživené, jemné a lesklé. Výdrž hodnotím taktiež kladne. Do úplného vymytia prejde cca. 3-5 týždňov (závisí od počtu umytí). 


Určite v blízkej budúcnosti siahnem aj po iných odtieňoch. Prečo aj nie? Veď v ponuke je rovno 13 normálnych aj nenormálnych odtieňov + neutrálny WHITE MIX, na vytvorenie pastelového efektu zmiešaním s jednou z farebných masiek. Možností je viac než dosť.

Za seba vravím jednoznačné ÁNO a ak váhate, tak už nemusíte!

Kúpila som na: https://www.bezvavlasy.sk/
Farbiaca maska Maria Nila - 26,38€

Podla mojich informácii s touto značkou už spolupracuje množstvo kaderníckych salónov na území Česka a Slovenska. Skúste sa informovať. 😊

You Might Also Like

2 komentárov

 1. Teda o takejto farbe na vlasy som ešte nepočula, ale vyzerá zaujímavo. Je dobré vedieť, že sa na našom trhu dajú zohnať aj iné ako nemecké produkty.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Spoločnosť Maria Nila uvádza, že v tejto farbiacej maske nie je žiadna zložka ktorá sa nachádza v bežných farbách na vlasy. Myslím že práve to ju robí výnimočnou :) Takisto ponúkajú celú radu produktov na starostlivosť o naše hrivy, tá sa k nám - podla mojich info - žial, ešte nedostala. Uvidíme v budúcnosti. Ďakujem za komentár Bianka :)

   Odstrániť