ŽENSKÁ KRÁSA TROCHU INAK

apríla 29, 2017


To, čo je pre jedného dokonalosť, sa druhému môže javiť ako katastrofa. Ťažko polemizovať o tom čo je "right" . Pohľad na svet, názor a ideál má každý vlastný. Dnes by som vám chcela odprezentovať ideál ženskej krásy z môjho pohľadu. Ako som už v prechádzajúcich článkoch spomínala, odjakživa mám rada veci "iné", a to rozhodne tieto zástupkyne ženského pokolenia sú...1. Erika Linder

Mnohé internetové diskusie a youtubové komentáre vravia: ak by mali trojku Leonardo DiCaprio, Harry Styles a Kirsten Stewart, vznikla by Erika Linder. A s týmto názorom sa zjavne nestotožňujú iba fanúšikovia, nakoľko bola Erika v začiatkoch svojej kariéry v roku 2011 obsadená do role mladého Lea DiCapria v projekte Terryho Richardsona. 26 ročná štokholmská kráska spôsobila väčší záujem širokej verejnosti až v roku 2013. Do lyric klipu k skladbe Unconditionally si ju obsadila samotná popová diva Katy Perry. To už však Erika potichu brázdila predvádzacie móla zvučných mien. Ako pánsky model. Dodnes je tvárou značiek ako Tom Ford alebo Louis Vuitton. V minulom roku ste ju mohli zhliadnuť v jej prvej veľkej filmovej roli v snímke Below Her Mouth. Po mnohých rokoch mediálnych dohadov a konšpirácií, prelomila mlčanie a prezradila, že napriek svojej dokonalej vlastnosti stvárňovať muža i ženu, považuje sama seba za stopercentnú ženu. 
IG: @richiephoenix2. Nats Getty

24 ročná rodáčka z Los Angeles je tak trochu zvláštny exemplár. Prečo? Nats na verejnosti pôsobí skromne a nestojí o prílišnú pozornosť médií. A to aj napriek tomu, že je dedičkou miliardového olejového impéria svojich rodičov. Poflakovanie a skateboarding v minulosti hodila za hlavu a rozhodla sa študovať módne návrhárstvo v Londýne, po boku jej mladšieho brata Augusta. August sa v roku 2014 stal najmladším návrhárom v histórií, prezentujúcim svoju luxusnú značku na NY Fashion Week(u). Nats nezaháľala a prišla so svojou Strike Oil, produkujúcou custom kúsky kožených búnd. Momentálne sa pasuje s nálepkou "frajerka Gigi Gorgeous" (transgender modelka, dokumentujúca svoju dych vyrážajúcu premenu v online vodách) a taktiež je vášnivou aktivistkou americkej LGBT komunity bojujúcej za práva homosexuálov. Rovnako ako vyššie spomínaná Erika, sa venuje pánskemu modelingu.
IG: @natsgetty3. Laura Pergolizzi

Ak vám toto meno nič nevraví, umelecký pseudonym zložený z iniciálov jej mena určite áno. Singlom Lost on you pobláznila táto 36 ročná rodáčka z New Yorku všetky európske hitparády. Pamätám si ako som si asi 2 mesiace myslela že hlas z rádia patrí Gwen Stefani. Laura však medzi začiatočníčky v oblasti hudby jednoznačne nepatrí. Na svojom konte má už 4 albumy a autorsky sa podieľala na textoch pre mená ako Cher, Christina Aguilera, Cher Lloyd, Backstreet Boys. The Veronicas, Ella Henderson, Karmin, Rita Ora, Leona Lewis a Rihanne napísala jeden z mojich obľúbených hitov - Cheers (Drink to That). Keď práve nekoncertuje alebo nebrnká na svoje povestné ukulele, trávi čas so svojou priateľkou Tamzin Brown s ktorou sa aktívne venujú enviromentalistike. 
IG: @iamlpofficialSlovenský bonus: Changing Faces

Takmer 21 ročná producentka a DJka z Piešťan, vlastným menom Ema Vašková, ma pred pár rokmi svojím neprehliadnuteľným výzorom zaujala na prvý pohľad. Podľa dostupných informácií sa hudbe začala venovať už ako 15 ročná. Pôsobí na poli drum and bassu - konkrétnejšie liquidu a deepu. A keďže som odchovankyňa slovenského drumu, bola otázka času kedy na ňu natrafím. Musím sa však priznať, že za tie roky navštevovania drumových akcií a festivalov, som nikdy nemala možnosť ju zhliadnuť naživo. Dôvodom je možno práve fakt, že pôsobí najmä v zahraničí (Česká Republika, Anglicko, Rakúsko, Holandsko..). Každopádne - strapaté vlasy, vansové vychytávky a roztomilý kukuč, ju robia právoplatnou súčasťou dnešného článku o "trochu inej" ženskej kráse. Zastvám tiež názor, že v jej pohodovej tvorbe si prídu na svoje aj poslucháči iných štýlov a s kľudom angličana prehlasujem že baba za mixákom vie byť šikovnejšia ako 7 chlapov naraz.
IG: @changingfacesdnb       .......

Nie som tu nato aby som súdila. Či už štýl obliekania alebo života, poprípade orientáciu. Celý svoj život sa obliekam prevažne chlapčensky, no vníma to skôr okolie ako ja. Pre mňa je to úplne bežná vec, že v obchode nakupujem v pánskom oddelení - spolu s mojím priateľom. Na svete existuje mnoho krásnych žien. Dlhovlasé, s oholenou hlavou, chudé, s nadváhou, na 25 centimetrových opätkoch, v teniskách, s výstrihom po pupok, v roláku... je z čoho vyberať. Každý z nás má ten svoj ideál.You Might Also Like

0 komentárov